top of page
1.png

Dinçer Güner Kimdir?

Astrolojiye merakı küçük yaşlarda başlayan Dinçer Güner, en büyük hobisini iş yaşamına dönüştürmek için 2007-2009 yılları arasında Öner Döşer’in kurmuş olduğu AstroArt Astroloji okulunda temel ve ileri seviye Klasik Astroloji derslerine katılarak mezun oldu. 
Akabinde Merih Akalın’dan Hint (Vedik) Astroloji dersleri aldı.


Sonrasında ise, psikolojik dinamikleri çok iyi anlayabilmek adına Prof. Dr. Mehmet Zararsızoğlu’undan Sistem Dizimleri ve Aile Dizimleri psikoterapi eğitimi aldı. 
Hem Hürriyet gazetesi ve internet sitesinde hem de Marie Claire dergisinde yazılar yazmakta, tüm sosyal medya mecralarında (Twitter, facebook, instagram, Youtube) kendisini aktif bir şekilde hem astrolojik tüyolar vermekte bir yandan da herkese astroloji öğretmeye çalışmak gibi deli bir çabası bulunmakta.


Kendisine ait 10 kitabı bulunan Dinçer Güner, yıllardır profesyonel olarak Astroloji Eğitimleri vermekte. Bunların yanı sıra seminerlere aktif olarak konuşmacı olarak katılmakta. 
PAD (Profesyonel Astroloji Derneği)’nin dernek başkanlığını yapmakta. 
www.sorumgeldi.com un kurucularından biri. 


Tavrın değişirse kaderin de değişeceğine inanan Dinçer, profesyonel hem bireysel hem de kurumsal Astroloji Danışmanlığı vermekte. 


Jüpiter ve Venüs isimli köpek ve kedisi ile de mutlu mesut yaşamakta…

bottom of page